Home2020-04-08T22:01:40+01:00

Vybrané nabídky

Najděte si v Marbelle dokonalou nemovitost nabízenou k prodeji. Ať už hledáte novostavbu, luxusní byt přímo u pláže nebo něco speciálního, realitní kancelář Centrum Marbella pro Vás vybrala ty nejlepší nabídky, které jsou v současnosti na trhu.

Detached Villa in The Golden Mile
Detached Villa in The Golden Mile
720,000 EUR

Ref.:R3789928

House in Marbella's Golden MileProperty of 530 m2 built on a plot of 1300m2 beautifully located just minutes from the beach and the famous Puerto Banus. Property with private pool and garage for...


6 4 0m² 129m²

MORE INFO

Detached Villa in The Golden Mile
Detached Villa in The Golden Mile
1,150,000 EUR

Ref.:R3265939

Charming rustic villa on the prestigious Golden Mile in Marbella! The property consists of a main house with 3 en-suite bedrooms and a separate guest house with 2 bedrooms and full bathroom and fully equipped...


5 4 2634m² 46m²

MORE INFO

Detached Villa in The Golden Mile
Detached Villa in The Golden Mile
1,295,000 EUR

Ref.:R2974841

OUR EXCLUSIVE LISTING! AMAZING NEW PROPERTY BEACHSIDE NEAR BANUS !!!, this is a completely renovated villa up to the highest materials and with a nice plot and pool. The renovation has been completed...


4 4 538m² 0m²

MORE INFO

Detached Villa in The Golden Mile
Detached Villa in The Golden Mile
1,295,000 EUR

Ref.:R3785182

Villa Estilo Andaluz in Marbella -5 bedroom villa on a plot of 1,149 mtrs located a few min. from the center of Marbella, a few min. from the beach and the Puerta del Mar shopping center. In the area...


5 4 1200m² 52m²

MORE INFO

Kdo je CENTRUM MARBELLA

Centrum Marbella je realitní kancelář sídlící na Costa del Sol ve Španělsku.

Jitka Faull

Jitka Faull, původem z České republiky, má více než 15 let zkušeností v oblasti nemovitostí. Pracovala v USA i Velké Británii a prodávala prestižní nemovitosti v nejexkluzivnějších londýnských čtvrtích, jako jsou Mayfair, Kensington a Notting Hill. Jitku těší práce s nemovitostmi i s lidmi a jejím cílem je co nejvíce usnadnit klientům nákup realit ve Španělsku.

Vaše česká makléřka ve Španělsku!

Doporučení

Jitka s námi strávila pár dni a představila nám velkou část pobřeží Costa del Sol. Vsechny prohlídky byly profesionálně zorganizované. Když jsme se rozhodli ke koupi nově postavené nemovitosti, jednání bylo bezproblémové a úspěšné. Následná administrativa proběhla hladce. S manželem doporučujeme Jitku každému, kdo chce koupit nemovitost na Costa del Sol. Jo, a skvěle se vyzná v místní gastronomii.

Martina N., Praha

Šest týdnů před návštěvou Marbelli nám Judy (její přezdívka) poslala nabídky nemovitostí. Naslouchala našim požadavkům a ocenili jsme její přátelský přístup. Díky Judy, máme vysněný letní dům v Esteponě.

Robert and Marie H, Brno

Jitku znám už ze školnich let z České republiky. ždycky byla a stále je velmi energická, příjemná a ochotná. Má ráda svou profesi! V létě jsme si přes ni pronajali apartmán na pláži. V současné době nám Jitka pomáhá s hledáním vhodné investiční nemovitosti v oblasti Marbella.

Lucie P, Beskydy

S manželem jsme se seznámili s Judy po tom, co jsme koupili dům u golfového hřiště Atalaya. Judy nám pomáhala zajišťovat služby, které následovaly po koupi naší nemovitosti. Od té doby ji doporučujeme! Zároveň nám představila místní životní styl, který ne každý turista zná.

Milena S, Beskydy

Jitka nám pomohla s koupí nového domu v Marbelli a zároveň prodala náš bývalý apartmán. Obě transakce proběhly hladce.

Mark and Betty R., USA