Home2020-04-08T22:01:40+01:00

Vybrané nabídky

Najděte si v Marbelle dokonalou nemovitost nabízenou k prodeji. Ať už hledáte novostavbu, luxusní byt přímo u pláže nebo něco speciálního, realitní kancelář Centrum Marbella pro Vás vybrala ty nejlepší nabídky, které jsou v současnosti na trhu.

Detached Villa in The Golden Mile
Detached Villa in The Golden Mile
1,295,000 EUR

Ref.:R3123775

MOTIVATED SELLER!! Delightful, sophisticated villa situated on The Golden Mile of Marbella, in close proximity to the city centre Enjoying beautiful and peaceful green areas and 24 security patrol, the...


6 3.5 1149m² 40m²

MORE INFO

Detached Villa in The Golden Mile
Detached Villa in The Golden Mile
1,695,000 EUR

Ref.:R3166873

Modern Villa For Sale in the Golden mile, short walking distance to Puerto Banus and beach. Amazing rental potential. Completely renovated in 2017.Detached Villa, The Golden Mile, Costa del Sol. 4...


4 4 542m² 0m²

MORE INFO

Detached Villa in The Golden Mile
Detached Villa in The Golden Mile
1,695,000 EUR

Ref.:R4159372

This modern villa is ideally situated in the heart of the Marbella Golden Mile. Only 2 mins walking from beautiful beaches, and 8 min away walking from famous Puerto Banus Marina. It is also walking distance...


4 3 516m² 20m²

MORE INFO

Detached Villa in The Golden Mile
Detached Villa in The Golden Mile
1,770,000 EUR

Ref.:R3672767

Le Blanc embodies the exclusivity, high-end living, sophistication and attention to detail that one associates with the jet set lifestyle on the Costa del Sol. This private, gated community of 22 luxury...


4 3 530m² 20m²

MORE INFO

Kdo je CENTRUM MARBELLA

Centrum Marbella je realitní kancelář sídlící na Costa del Sol ve Španělsku.

Jitka Faull

Jitka Faull, původem z České republiky, má více než 15 let zkušeností v oblasti nemovitostí. Pracovala v USA i Velké Británii a prodávala prestižní nemovitosti v nejexkluzivnějších londýnských čtvrtích, jako jsou Mayfair, Kensington a Notting Hill. Jitku těší práce s nemovitostmi i s lidmi a jejím cílem je co nejvíce usnadnit klientům nákup realit ve Španělsku.

Vaše česká makléřka ve Španělsku!

Doporučení

Jitka s námi strávila pár dni a představila nám velkou část pobřeží Costa del Sol. Vsechny prohlídky byly profesionálně zorganizované. Když jsme se rozhodli ke koupi nově postavené nemovitosti, jednání bylo bezproblémové a úspěšné. Následná administrativa proběhla hladce. S manželem doporučujeme Jitku každému, kdo chce koupit nemovitost na Costa del Sol. Jo, a skvěle se vyzná v místní gastronomii.

Martina N., Praha

Šest týdnů před návštěvou Marbelli nám Judy (její přezdívka) poslala nabídky nemovitostí. Naslouchala našim požadavkům a ocenili jsme její přátelský přístup. Díky Judy, máme vysněný letní dům v Esteponě.

Robert and Marie H, Brno

Jitku znám už ze školnich let z České republiky. ždycky byla a stále je velmi energická, příjemná a ochotná. Má ráda svou profesi! V létě jsme si přes ni pronajali apartmán na pláži. V současné době nám Jitka pomáhá s hledáním vhodné investiční nemovitosti v oblasti Marbella.

Lucie P, Beskydy

S manželem jsme se seznámili s Judy po tom, co jsme koupili dům u golfového hřiště Atalaya. Judy nám pomáhala zajišťovat služby, které následovaly po koupi naší nemovitosti. Od té doby ji doporučujeme! Zároveň nám představila místní životní styl, který ne každý turista zná.

Milena S, Beskydy

Jitka nám pomohla s koupí nového domu v Marbelli a zároveň prodala náš bývalý apartmán. Obě transakce proběhly hladce.

Mark and Betty R., USA